Potřebujete poradit? Napište na fotomagnety24@dokidoki.cz nebo využijte kontaktní formulář na stránce s kontakty.

Magnetky z Vašich fotek

doručíme do 4 dnů


Informace o dopravě

Jakým způsobem mi
doručíte fotomagnetky?

Při objednání fotomagnetek na lednici můžete využít širokou nabídku oblíbených a ověřených přepravních společností (Zásilkovna, PPL, Česká pošta), které bezpečně doručí magnetky z fotek na jakoukoliv adresu v České republice. Nechte si zboží podle osobní potřeby doručit přímo domů, nebo si objednávku jednoduše vyzvedněte na výdejním místě v blízkosti bydliště nebo zaměstnání.

Kompletní informace o cenách dopravy

Podrobnosti k platbě

Nabízíte více druhů plateb
při nákupu magnetek z fotek?

Magnetky na lednici z vlastních fotografií můžete jednoduše uhradit několika osvědčenými a bezpečnými způsoby. Vedle klasické dobírky, kdy zboží uhradíte až při jeho převzetí máte k dispozici i oblíbenou platbu kartou. Využít můžete nejen běžný či online bankovní převod, ale zároveň i oblíbené platební metody s odloženou platbou, kde úhradu za fotomagnetky provedete až do 14 dní po doručení.

Kompletní informace o způsobech platby

Doručení zásilky

Za jak dlouho obdržím
objednané fotomagnetky?

Při výrobě fotomagnetek na lednici vždy přistupujeme ke každé objednávce zodpovědně. Abychom získali dostatečný čas na kvalitní tisk a pečlivou výrobu, vyhrazujeme si maximálně 3 pracovní dny na zpracování a předání expedice. O samotné expedici zboží informujeme e-mailem a SMS zprávou. Pakliže jste si vybrali zásilku s mořností sledování, najdete v e-mailu i podací číslo zásilky, se kterým lze balíček sledovat na stránkách zvoleného dopravce.

Sledování zásilek u přepravních společností

Příprava fotografií

Musím fotografie pro magnetky
předem upravit?

Je jen na vás, jak kvalitní fotografie nahrajete do editoru. Fotografie, bohužel, neupravujeme a tiskneme je tak, jak je dodáte. Nemusíte však řešit vhodný formát fotek, v online rozhraní je velmi jednoduše ořežete pro potřeby čtvercových nebo obdélníkových magnetek. Všechny fotografie během krátkého okamžiku nahrajete a zároveň snadno upravíte výřez přímo z webového prohlížeče chytrého mobilního telefonu nebo běžného počítače. Magnetky z Vašich fotografií vždy tiskneme v nejvyšší kvalitě na prémiový fotopapír.

Reklamace zboží

Pokud nebudu spokojen,
mohu magnetky reklamovat?

Protože si všech zákazníků nesmírně vážíme, nabízíme vstřícné a opravdu nadstandardní reklamační podmínky. Jestliže náhodou nebudete s dodaným zbožím z jakéhokoliv důvodu plně spokojeni, můžete do 30 dnů od doručení fotomagnetky na lednici poslat zpět, a my Vám bez zbytečných průtahů vrátíme peníze převodem na bankovní účet. Získáte 100% garanci vrácení peněz.

Další informace

Kde najdu další informace k
výrobě fotomagnetek?

Před objednáním magnetek z fotek můžete prozkoumat obchodní podmínky, zároveň prostudovat jakým způsobem nakládáme s osobními údaji, které jste nám svěřili. Pro zjednodušení dostupných služeb využíváme soubory cookie, se kterými se můžete plně seznámit. Jestliže hledáte další nebo podrobnější informace k výrobě fotomagnetů, najdete je v nejčastějších dotazech.

Prozkoumejte nejčastější dotazy

Partneři