Potřebujete poradit? Napište na fotomagnety24@dokidoki.cz nebo využijte kontaktní formulář na stránce s kontakty.

Magnetky z Vašich fotek

doručíme do 4 dnů


Doručení GLS


Přepravní společnost GLS patří mezi rychlé a zároveň vysoce spolehlivé přepravce zásilek po celé České republice, a to včetně odlehlých oblastí. Zásilky se doručují na adresu, nebo na výdejní místo (GLS Parcel Shop, GLS Parcel Boxy), kde si balíček vyzvednete, až v momentě kdy se vám to bude hodit, bez nutnosti vázat se na avizovaný čas doručení na adresu.

O stavu doručen zásilky jste informováni e-mailem nebo SMS zprávou. Aktuální stav balíku lze samozřejmě zároveň sledovat přímo na webových stránkách přepravní společnosti GLS.

Pro bližší informace o stavu nebo termínu doručení Vaší zásilky můžete využít:
Vyhledání zásilek na webu GLS
Informační linku přepravce: 567 771 111


Doručení na adresu 89 Kč

Doručení na výdejní místo 64 KčDoručení PPL


PPL patří mezi dopravce, který přiveze balík přímo k Vám domů nebo doručí zásilku do smluveného výdejního místa (PPL Parcelshop). PPL obvykle doručuje zásilky v časovém rozmezí 8-17 hodin, v den doručení budete předem informováni e-mailem či SMS zprávou.

Ve spolupráci s PPL nabízíme dva způsoby dodání zásilek. Využít můžete doručení až domů, kde převezmete balík od kurýra, nebo si zásilku necháte zaslat na nejbližší pobočku ParcelShop. Uvedené způsoby dopravy se liší cenou, způsobem dodání i dobou doručení.

Pro bližší informace o stavu nebo termínu doručení Vaší zásilky můžete využít:
Vyhledání zásilek na webu PPL
Informační linku přepravce: 225 331 500


Dodání až domů 99 Kč

ParcelShop 69 KčDoručení Zásilkovna


Zásilkovna patří mezi oblíbené a ověřené dopravce s vysokým počtem výdejních míst po celé České republice. Svoji popularitu si Zásilkovna vysloužila nejenom díky kvalitním službám, ale i díky velmi příznivé ceně dopravy, kterou preferuje valná většina zákazníků.

Kromě běžných výdejních míst můžete u Zásilkovny využít i samoobslužné výdejní Z-BOXy s okamžitým vydáním zboží bez front, které fungují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu!

Pro bližší informace o stavu nebo termínu doručení Vaší zásilky můžete využít:
Sledování zásilky na webu Zásilkovny
Informační linku přepravce: 216 216 516


Doručení na výdejní místo 79 Kč

Doručení na adresu 109 KčDoručení Česká pošta


Česká pošta patří mezi tradiční dopravce s dlouholetou tradicí. Zásilky doručují přímo na poštovní adresu v rámci České republiky v pracovních dnech mezi 8 - 16 hodinou (ve vybraných lokalitách až do 20 hodin). V den doručení Česká pošta u některých typů zásilek informuje o doručení e-mailem nebo SMS zprávou (neplatí pro obyčejné zásilky).

Ze široké nabídky typů poštovních zásilek nabízíme doručení obyčejnou zásilkou, doporučenou zásilkou nebo vyzvednutí zásilky v Balíkovně. Uvedené způsoby dopravy se vzájemně liší cenou, způsobem dodání, ale i dobou doručení.

Pro bližší informace o stavu nebo termínu doručení Vaší zásilky můžete využít:
Sledování zásilek na webu České pošty
Informační linku přepravce: 800 104 410


Obyčejná zásilka - bez možnosti sledování 39 Kč

Doporučená zásilka - s možností sledování 99 Kč

Balíkovna 79 KčPartneři